Deze dealers hebben geïnvesteerd in het aanbieden van de hoogst mogelijk kwaliteit aan u, de klant.

Zij voldoen aan een groot aantal gecontroleerde eisen zoals:

  • de aanwezigheid van de juiste apparatuur voor het onderhoud aan uw camper of caravan,
  • beschikbare ruimte voor de voertuigen,
  • aantal geschoolde monteurs,
  • aanwezigheid van een servicebalie voor u als klant,
  • nooddienst en bereikbaarheid.

Het aantal gecertificeerde dealers wordt regelmatig uitgebreid, er worden constant nieuwe monteurs opgeleid.

Hieronder vindt u per provincie de huidige dealers met een "Erwin Hymer Group werkplaatscertificering".

Eurotrek Campers Printer 31 7741 ME Coevorden Drenthe www.eurotrek.com
Reinders Rekreatie Stephensonstraat 4 7903 AV Hoogeveen Drenthe www.reinders-rekreatie.nl
Almeers Caravan Bedrijf (ACB) Groene Kadeweg 13 1332 BV Almere Flevoland www.acb-caravans.nl
Booij Dethleffscentre Almere Splijtbakweg 24 1333 HC Almere Flevoland www.booijcampers.nl
Noorderzon Campers Smalle Weegbree 5 8472 BG Wolvega Friesland www.noorderzon-campers.nl
Recreatie Wereld Wolvega Chroomweg 2 8471 XL Wolvega Friesland www.recreatiewereldwolvega.nl
Martens Caravans Mercuriusweg 32 6971 GV Brummen Gelderland www.martenscaravans.nl
Jan van Schaffelaar caravans Albert Plesmanstraat 6 3772 MN Barneveld Gelderland www.schaffelaar-caravans.nl
Meerbeek Caravans & Campers Nijverheidsweg 41 7005 AS Doetinchem Gelderland www.meerbeek.nl
Gelderse Camper Centrale Ant. Fokkerstraat 37 3772 MP Barneveld Gelderland www.geldersecampercentrale.nl
Holiday Sport Vordenseweg 1 7241 SB Lochem Gelderland www.holidaysport.nl
Liemers Caravans Ratio 18 6921 RW Duiven Gelderland www.liemerscaravans.nl
Egberts Caravan Center van´t Hoffstraat 2 9351 VH Leek Groningen www.egbertscaravancenter.nl
Strating Caravans Zuidbroek Weg der Verenigde Naties 6 9636 HW Zuidbroek Groningen www.strating-caravans.nl
Raema Caravans en Campers Hulsenweg 8 6031 SP Nederweert Limburg www.raemacaravans.nl
Witoma Caravan & Witoma Recreatie Friezenstraat 2B 5249 JS Rosmalen Noord-Brabant www.witoma.nl
Caravan Extra Beerseweg 1 5688 HD Oirschot Noord-Brabant www.caravanextra.nl
Cor van den Oever Recreatie Berghemseweg 2a 5373 KH Herpen Noord-Brabant www.caravancenter.nl
Campers & Cars Rijksweg 68 4255 GM Nieuwendijk Noord-Brabant www.campersencars.nl
Caravan Centrum Coppelmans Wettenseind 2 b 5674 AA Nuenen Noord-Brabant www.caravancompleet.nl
Tjeu van Horne - Kampeercentrum Budel Meemortel 34 6021 AE Budel Noord-Brabant www.kampeercentrumbudel.nl
Caravan Centrum Boekel Dennenmark 2 5427 LC Boekel Noord-Brabant www.caravan.nu
Môbiledrome & Partners Argon 33 4751 XC Oud-Gastel Noord-Brabant www.mobiledrome.nl
Van Uden Caravans Jan Tinbergenstraat 6 5491 DC Sint-Oedenrode Noord-Brabant www.vanudencaravans.nl
De Vossenhoek caravan en recreatie Industriestraat 3 4715 RL Rucphen Noord-Brabant www.vossenhoek.nl
Caravancentrum de Neerkant Meistraat 6 5758 AK Neerkant Noord-Brabant www.caravancentrumdeneerkant.nl
CaravanCentrum Treffers De Wetering 8 4906 CT Oosterhout Noord-Brabant www.caravancentrumtreffers.nl
Van der Vliet Recreatie Lisserweg 40 2156 LC Weteringbrug Noord-Holland www.vdvliet-recreatie.nl
De Vries Caravans Pascalstraat 13 1973 RD Heerhugowaard Noord-Holland www.devriescaravans.nl
Frans Stokman Pascalstraat 2 1704 RD Heerhugowaard Noord-Holland www.fransstokman.nl
Henk Pen Caravans en Kampeerauto´s Westsingel 2 7481 WK Haaksbergen Overijssel www.henkpen.nl
Bruggink Caravans & Campers Windmolen 28 7609 NN Almelo Overijssel www.brugginkcaravans.nl
Mohocar caravans Eskampweg 33 7731 TA Ommen Overijssel www.mohocar.nl
Groen Caravans Oosterhulst 19 7711 BD Nieuwleusen Overijssel www.groen-caravans.nl
Caravancentrum van Voorthuizen De Hooge Hoek 1 3927 GG Renswoude Utrecht www.vanvoorthuizen.nl
Marsman Caravans & Recreatie Handelsweg 4 3641 RC Mijdrecht Utrecht www.marsmancaravans.nl
Campolife Langeweg 1 A 3274 LZ Heinenoord Zuid-Holland www.campolife.nl
Duijndam Delft Caravans en Campers Rotterdamseweg 266 A 2628 AS Delft Zuid-Holland www.ddcaravans.nl
Klein Caravans Maalderij 2 2913 LZ Nieuwerkerk ad ljssel Zuid-Holland www.kleincaravans.nl
Cor Melissant Caravan Nijverheidsweg 4 3247 XX Dirksland Zuid-Holland www.cormelissantcaravan.nl
DE JONG Kampeer & Recreatie Beeklaan 24a 2191 AB Hillegom De zilk Zuid-Holland www.dejongrecreatie.nl